LOKALI Ipet me Qera

Jepet me qera nga: KRASNIQI 18 Shk 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
Lokali ipet me qera ne lipjan ka 200m katrore kati i par dhe 280m kati i dyt. Ashte shume i pershtatshem per qdo biznes ka parking dhe terase. Ejani e vizitoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim