Lokali ipet me qera

Jepet me qera nga: Krasniqi 03 Nën 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Isa Olluri
Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
Lokali gjindet ne qender te lipjanit ashte i pershtatshem per qdo biznes dhe ka dalje ne dy rruge.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim