Banesa me qera ne Lipjan

Jepet me qera nga: ir 24 Jan 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Avdi Kelmendi
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Lipjan
Jepen banesat me qera ne objektin e Viva Fresh Store. Banesat jane te mobiluara dhe te gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim