Banese me qera ne Lipjan

Jepet me qera nga: amir 11 Gsh 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: lipjan
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Lipjan
leshoj me qera banesen 87m, banesa eshte komplet e mobiluar me mobilje te reja, eshte ndertes e re.
ka te gjitha kushtet per banim.ka uje ,me ujesjelles dhe hidrofor,ka lift etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim