Jap banesen me qera!

Jepet me qera nga: Faton 11 Nën 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Lipjan
Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne ndertesen Dinos perball stacionit Policor ne katin e dyte te banimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim