Jap banesen me qera

Jepet me qera nga: Faton 10 Nën 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Jap banesen me qera!
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Lipjan
Banesa eshte e mobiluar dhe gjindet ne katin e dyte te banimit ne ndertesen e Dinos pernalle stacionit te Policis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim