Lshoj banes me qira per pushime verore

Jepet me qera nga: 044847294 27 Maj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: tregu i gjelbert
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Lipjan
Lshoj banes me qira per pushime vjetore
Banesa gjendet te tregu i gjelbert
Banesa esht e mobiluar
Sallon
kuzhin
dhom gjumi
koridor
Uj 24h me ujsjells dhe me pump
Lift me kartel
internet
nr:044-847-294 ose viber 38649306427
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim