LOKALI IPET ME QERA

Jepet me qera nga: KRASNIQI 11 Sht 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: ISA OLLURI
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Lipjan
LOKALI IPET ME QERA ne qender te lipjanit. Kati i pare ka 200m katrore kurse kati i dyt ka 280m katrore. Ka dalje ne dy rruge dhe asht i pershtatshem per qdo biznes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim