LOKALI ipet me qera ne lipjan

Jepet me qera nga: KRASNIQI 11 Sht 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: ISA OLLURI
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Lipjan
LOKALI ipet me qera ne qender te lipjanit ka 200m katrore kati i par dhe kati i dyt ka 280m katrore asht shume i pershtatshem per qdo biznes. Ka dalje ne dy rruge.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim