Dyqan me qera

Jepet me qera nga: Enver Gashi 23 Nën 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rruga Mbreteresha Teuta afer te NUKAT
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj dyqanin me qera me hapsin 110m2 kati i 2t qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim