Ipen Lokalet me Qira Rr.Shemsi Ahmeti te Bunari

Jepet me qera nga: engjell 11 Gsh 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipen Lokalet me Qira Rr.Shemsi Ahmeti te Bunari 2 Lokale kan parking jane ne qender te mitrovices kane pamje shume te mire ka ndriqim te mjaftueshem qmimi i qiras ipet sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim