Ipet Lokali me qera

Jepet me qera nga: Enver 12 Dhj 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera ne qender te mitrovices qmimi i qirase sipas marveshjes. Ne Katin e 2t gjindet lokali per detaje kontaktoni ne numrin siper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim