Ipet lokali me qera ne Mitrovice

Jepet me qera nga: Enver Gashi 12 Krr 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr.Mbreteresha Teuta
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera ne katin e 2 ne qender te qytetit! Qmimi i qeras sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim