Ipet lokali me qera ne qender rr mbretresha teuta

Jepet me qera nga: Blerim 05 Gsh 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali aktualisht eshte i zene lirohet me daten 29-08 2015,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim