Ipet me qira ne qender rr,mretresha teute

Jepet me qera nga: Blerim 05 Gsh 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali lirohet me 29_08_2015 per momentin asht e nzane,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim