JAP ME QIRA LOKALI NE VUSHTRRI

Jepet me qera nga: JAP ME QIRA LOKALI NE VUSHTRRI 14 Jan 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: "22 maji",afer abullantes se vjeter ne Vushtrri.
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
JAP ME QIRA lokali me siperfaqe prej 100m2 ne rrugen "22 maji",afer abullantes se vjeter ne Vushtrri. Lokali eshte i pershtatshem per afarizem dhe biznese te ndryshme

NA KONTAKTONI NE NUMRA SI :
044 197-806 OSE 049 777 - 668 OSE NE VIBER
+386 49 548 834
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim