Lokal me qira përballë stacionit të autobusëve!

Jepet me qera nga: Gani Hajrizaj 25 Shk 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Mitrovicë
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet kati i dytë i lokaleve me qira!
Lokalet janë në vend shumë të përshtatshëm për biznes,sidomos për ordinanca të ndryshme,pasi që për 7 vite ka qenë ordinancë stomatologjike.
Poashtu mund të bëhet edhe ndarja përgjysmë e katit të dytë.
Çmimi është i volitshëm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim