Lokal me qira

Jepet me qera nga: Bahri 10 Nën 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Mbretresha Teut Mitrovicë
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet me qira lokali afarist i cili për momentin është duke punuar si dentist pë më tepër se 7 vite, por mundet të shëndrohet edhe në ndonji klinik tjetër.Lokali t mundet ti shtohen edhe disa metra m2 sipas nevojës për të njejtin qmim.Lokali gjendet përball stacionit të autobusave në Mitrovic në te njeten ndertes ku gjendet fura Pashtriku dhe gjelltorja Drini. Qmimi i diskutushëm nëse ofrta është serioze. Unë gjendem në DK, por mundeni të kontaktoni edhe në tlf: 049604620
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim