Lokali ipet me qera

Jepet me qera nga: AURORA Group 17 Pri 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Ferat Dragaj, Mitrovice
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
-Lokali eshte i paperdorur.
-40 m2.
-Posedon WC.
-Lokali gjendet ne lagjen e doktoreve, perballe ordinances internistike DR. Barjam Preteni.
-Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim