Lokali me Qira ne Mitrovice

Jepet me qera nga: Vebia 10 Tet 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: Ahmet Selaci
Sipërfaqe: 26 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jep lokalin me qira ! Lokali ka edhe WC.Lokali gjindet përskej rrugë kryesore me q`rast orfon mundësi për veprimtari të shumllojshme.
Për informacione mund të kontaktoni përveqë numrit të lartpërmendur edhe në këtë numër në gjermani
+ 4989345421 apo + 4917648510529.
Fotografitë do i postojë së shpejti .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim