Lokali me qira ne mitrovic

Jepet me qera nga: Sami 22 Krr 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali asht ne qender te mitrovices .
Asht i pershtashum per tr gjitha llojet e bizneseve .posedon bodrumin prej 59 m2
Pjesa perdhese asht 35 m2 Kati i par ka 50 m2 ka WC asht shum e regullume dhe pershtatme per biznes. Si psh Byro te ndryshme , praksise mjksore , per shitore, kafiteri te ndryshme e tjera pra me nji fjal per te gjith bizneset e mundshme.
LOkali gjindet te piceria Tifany ne mitrovic
Informatat ne tel: 0041 791763714 viber ose
003864986191 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim