lokal me qëra

Jepet me qera nga: faruk 10 Dhj 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

135 EUR / muaj

Adresa: Mitrovicë
Sipërfaqe: 32 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jap lokalin 32m2 me qëra në afersi të ish shtëpisë së mallërave " LUX" Në Mitrovicë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim