lokal

Jepet me qera nga: faruk zhubi 20 Tet 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Sipërfaqe: 32 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap me qëra lokalin në rrugen "Evlija Qelebija"nr.35 në Mitrovicë afer shtëpisë së mallerave , 30 m. larg nga pallati i Xhafer Devës. Ndertim i ri e përshtatshme për shumë veprimtari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim