Furre buke prushi

Jepet me qera nga: isak 03 Shk 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Me marveshje
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Leshoj furre buke prushi me qera me te gjitha paisjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim