Objekt

Jepet me qera nga: valon 11 Sht 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 600 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
ipet objekti me qera me 220 metra katror afer eurogomes shupkovc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim