Banes me Qira ne Qender te MITROVICES

Jepet me qera nga: besmir 19 Sht 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Mitrovicë

Leshohet me qera Banesa ne Qender te Mitrovices shfrytezim per zyre.
-Banesa gjendet ne qender te Mitrovices , ne Qender te Sheshin kryesore te Mitrovices ,
Kati 1 , mbi Ma Belle ish ( Top Fashino )
Hapesira e shfrytezueshme per zyre eshte e renovar dhe rifreskuar totalisht
* 2 zyre pune
* 1 kuzhine (e cila mund te perdoret edhe per paisje apo , per info , pritja e klientve etj
* Secila zyre ka ballkon
Totali: 2 zyre pune, 1 wc , 1 sallon , 1 kuzhina, 3 ballkona , 1 garazhd , dhe Parking per 10 vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim