Banesa me qera ne qender te Mitrovicës

Jepet me qera nga: qendresa 24 Gsh 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: rr:Jeton Ternava
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Mitrovicë
LESHOJ BANESEN ME QIRA NE QENDER TE MITROVICES.ESHTE NDERTIM I LIN-PROJEKTIT.
BANESA GJENDET TE SHTEPIA E SHENDETIT, ESHTE 70m2 KA KUZHINE ME SALLON,DHOME GJUMI,BANJO,SHPAJZ,BALLKON
ESHTE E RE DHE E PA MOBILUAR.QMIMI SIPAS MARRVESHJES

TE INTERESUARIT MUND TE LAJMROHEN NE KETA
NUMRA TE TELEFONIT
049448851
049660007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim