Banesa me qera

Jepet me qera nga: sabit 31 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sheshi Adem Jashari
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Banesa leshohet me qera
Banesa gjendet ne ndertesen Remo Com te sheshi Adem Jashari.
Banesa posedon sallon dhe kuzhin dhe terrac,2 dhoma gjumi banjo gjithashtu osht e mobiluar
Banesa ka rrym dhe uje gjithashtu ka edhe ashensor.
Banesa gjendet ne katin e katert (4).banesa esht per afat te gjat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim