Banesa me qera

Jepet me qera nga: Sabit 10 Dhj 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sheshi Adem Jashari
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Mitrovicë
Banesa gjendet ne ndertesen Remo-Com, ne katin e katert (4).
Banesa posedon sallon dhe kuzhin se bashku,nje dhome gjumi,banjo dhe terras.
Banesa eshte e mobiluar dhe ka nxejme qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim