Banesa me qera

Jepet me qera nga: Bekim Ibishi 25 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tjegullorja ne Mitrovice
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Mitrovicë
Banesa gjendet ne Mitrovic ne lagjen Tjegullorja afer Lushtes.Eshte ne katin e 6, ka 2 dhoma dhe kuzhinen.Perballe eshte parku dhe lojrat per femij
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim