Banese me Qera ne Qender te Mitrovices

Jepet me qera nga: Ferati-xhelal@t-online.de 15 Krr 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Mitrovicë
Banese me qera ne Mitrovice afer Xhamise se Haxhi Veselit. Banesa gjendet ne katin e 6 posedon dhe Ashensor.
Banesa ipet dhe per gurbetqar qe vin per pushime Sezonale!

Per me shume informata ne Nr.
0049 157 73503798 ose
044 294 109
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim