Banese me qera ne Mitrovice

Jepet me qera nga: Mustaf 02 Pri 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Banesa gjendet prapa xhamis se madhe (xhamis se zallit). Ka dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim