Banese me qera ne Qender te Mitrovices

Jepet me qera nga: Xheki 26 Tet 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 3 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Mitrovicë
Banese me qera ne Mitrovice afer Xhamise se Haxhi Veselit .
Banesa ka nje kfadrature prej 85 m2 dhe ka nje renditje dhe pozite shume te mire nga rruga krysore.
Banesa eshte e pa Mobiluar .
Per me shume informacione ne nr e tel. 045 679 769
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim