Banese me qira

Jepet me qera nga: Halit 20 Tet 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Safet Boletini 95
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, E mobiluar
Komuna: Mitrovicë
Banesa eshte e mobiluar dhe ka nje dhome, kuzhine dhe nje banjo. Hyrja eshte e veqante.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim