Banese ne Qender te Mitrovices me qera

Jepet me qera nga: Xheki 09 Nën 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 3 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Banesa gjendet ne katin e 5 ,Banesa posedon Ashensor dhe ka nje renditje shum te mire. Posedon Sallon me Kuzhine ,dy Dhoma Gjumi,shpajz, Banjo ,shpajz,Teras .
Per me shume informata ne Nr. e Tel.
045 679 769
Ose
044 294 109
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim