Iper Banesa me qira e gatshme per banim

Jepet me qera nga: @@@@ 22 Jan 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Banesa ka uje nxemje ka 1dhome gjumi dhe 1-dhome priteje kuzhine banjo ballkon korridor kati i 5 .Banesa gjendet te shkolla e xhimnaziit,krah me restorant tifani edhe jafen e ka aty afer.te inteeesuarit munde te me kontaktoj ne kta tel.nr-044-506-986-viber:ipko049-144665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim