Ipet me qera

Jepet me qera nga: Kadrush Jashari 24 Mar 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Mitrovicë
Ipet me qera shpija ne Mitrovice,te stadioni Adem Jashari,shpija posedon 4 dhoma te gjumit,dhome te pritjes,kuzhin ,banjo,te gjitha sapo te renovuara...Oborr me gjelbrim dhe garazh per vetur.
Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim