Jap Banesen me qera ne Qender te Mitrovices

Jepet me qera nga: XHEKI Dje 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Banesa gjendet perballe Xhamise se Haxhi Veselit, gjendet ne katin e 5. Banesa posedon Ashensor dhe ka ket renditje: dy dhoma gjumi,Sallon ne kuzhine shpajz ,Banjo ,Teras. Banesa ka nje pozite shume te Mire nga ana e qytetit!
Per me shume informacione ne tel.
0049 015773503798
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim