Jap Banesen me qera ne Qender te Mitrovices

Jepet me qera nga: No Name 30 Nën 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banese 95m2 ne Qender Te Mitrovices
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Mitrovicë
Jap Banesen ne qender te Mitrovices me qera, Banesa ka dy dhoma gjumi ,Sallon ,kuzhine, Banjo ,shpajz Teras me pamje shume Te bukur nga Qyteti.
Banesa ipet per afat Te gjate Po ashtu dhe per nderkombtare ( eulex) .
Banesa ka kuzhine te montuar, dhomat tjera pa mobiluar.
Per me shume informata ,mund Te kontaktoni ne ket nr. 0049 152 521 24030
Ose 044 294 109.
Ju Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim