Jap Banesen ne qera 90 m2 ne qender te Mitrovices

Jepet me qera nga: Xheki 22 Jan 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banese me qera 90 m2 ne Qender te Mitrovices
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Mitrovicë
Banesa gjendet ne katin e 5 dhe ka nje renditje shume Te Mire . Banesa posedon dy dhoma gjumi , Sallon , kuzhine ,teras,shpajz,Banjo . Banesa posedon dhe Ashensor . Banesa gjendet perballe Xhamise se Haxhi Veselit nje vend shum i preferuar i Qytetit..!
Per me shume informata ne tel 004915773503798 ose whatsap ,viber ,ose ne ket Nr ne Kosove 044 294 109.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim