Jep Banes me Qera ne Mitrovice

Jepet me qera nga: Salih 20 Shk 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga "Ahmet Selaci"
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Leshoj Banese me Qera te lagjja e kovaqve, eshte ne katin e trete, posedon dy dhoma, trepezari, kuzhine, banjo, shpajz, dy ballkona dhe podrum. Banesa eshte e lire prej te 1/03/2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim