Lëshoj 2 banesa me qera në qendër të Mitrovicës

Jepet me qera nga: Hajrullah 29 Dhj 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: sheshi "Mehë Uka" nr.50
Sipërfaqe: 46 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Lëshoj dy banesa me qera në qendër të Mitrovicës. Njëra ka sip. 42 Metra katrorë kurse tjetra 46 Metra katrorë. Të dyjat janë të mobiluara dhe në gjendje të rregullt,te rinovuara. Banesat gjenden në katin e 5të. Përfshin një terracë të madhe 110m2 me gjelbërim.
çmimi 150 euro për 1 banesë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim