Leshoj banese me qera ne qender te Mitrovices

Jepet me qera nga: Hajrullah 29 Dhj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: qendra Mirovicë
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Leshoj me qera dy banesa me nga 50m2 ne qender te Mitrovices. Banesat jane komplet te mobiluara dhe rinovuara. Banesat kane nga dy dhoma, banjo dhe ballkon. çmimi i qerase eshte 150 euro per secilen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim