Leshoj banesen me qira ne qender te Mitrovices

Jepet me qera nga: Qendresa 21 Sht 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: rr:Jeton Ternava
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Mitrovicë
Leshoj banesen me qira ne qender të Mitrovicës.Banesa gjendet te shtepia e shendetit perkatsisht banesat e reja te Lin projektit ne katin e II-të .Eshte e re dhe posedon sallon me kuzhinë,1dhomë gjumi,ballkon,shpajz dhe eshtë e pamobiluar.qmimi sipas marrveshjes. Te interesuarit mund te lajmrohen ne kete numer telefoni: 049448851 dhe viber 049448851
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim