Leshoj banesen me qira per bashkeatdhetar

Jepet me qera nga: Jakup Murseli 19 Gsh 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr,,Sami Raca''
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Mitrovicë
Leshoj banesen me qira per bashkeatdhetar,banesa gjendet afer vetsherbimit dielli 5 min larg qendres se qytetit posedon 3 dhoma me ballkan e mobiluar dhe e pershtatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim