mobile

Jepet me qera nga: astrit 29 Tet 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Mitrovicë
Bej montimin edhe qmontimin e te gjutha mibilve si dhe riparimin e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim