..

Jepet me qera nga: .. 07 Tet 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Suhodoll i ulet
Sipërfaqe: 76 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
shtepia ipet me qira , shtepia ka dy dhoma , nje banjo , sallon dhe kuzhin , garazhda ...

Per me shum informata na kontaktoni ne nr. 049794475
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim