Lshohet shtepija me qira

Jepet me qera nga: pronari 21 Sht 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Leshohet shtepija me qira ne lagjen bajr shtepia posedon
4 dhoma gjumi
2 sallona
2 banjo
kati i par i mobiluar kati i dyt i pa mobiluar
shtepia eshte ne gjendje te shkelqyshme
ju mirpresum mundeni me thirr predj ores 09:00 deri 21:00 ju mirpresum nese osht kohzgjatja meshum se nje vit mundemi me diskutu per qmimi dhe mund te ket zbritje ne qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim