Shtepia jepet me qera

Jepet me qera nga: no name 07 Tet 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Suhodoll
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Jepet shtepia me qera ne Suhodoll-Mitrovice. Shtepia ka sallonin, kuzhinen, dy dhoma te gjumit dhe nje banjo. Shtepia eshte e pamobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim