Lëshohet me qera objekti afarist

Jepet me qera nga: labinot 29 Dhj 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Depo
Jam i interesuar që të lëshoj me qera objektin afarist që gjindet në magjistralen Pejë-Prishtinë, 100m nga dogana e Pejës. Objekti është në ndërtim dhe mund ta përshtatim për cdo biznes sipas kërkesës suaj .


Objekti posedon Pëdhesën + 2 Kate

1. Përdhesa 600m2
2. Kati i Parë 600m2
3. Kati i Dytë 600m2

Nëse jeni të interesuar mund të me kontaktoni në tel 044-747-989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim